cz
en
16. 04. 2018

Miss AmeriKa - nové představení Spitfire Company

Spitfire Company připravuje novou premiéru Miřenky Čechové v autorské spolupráci s Martinem Tvrdým Miss AmeriKa. Proběhl work in progress v Moving Station v Plzni a v termínech 7. - 9. května připravujeme premiéry v Paláci Akropolis.

vstupenky a více info

Foto z předpremiéry v Moving Station Plzeň: Vít Štaif.

09. 01. 2018

Constellations II. Time for Sharing

Spitfire Company zkouší nové představení Constellations II. Time for Sharing. V lednu je na rezidenci v Cirqueonu, následně pokračuje na rezidenci v Ufa Fabrik v Berlíně a zkoušecí proces zakončuje v holandském Tilburgu. Premiéra představení se uskuteční 12. a 13. března v Divadle Ponec v Praze.

18. 09. 2017

Spitfajři na festivalu 4+4 DNY V POHYBU

Spitfajři poprvé na festivalu 4+4 DNY V POHYBU. A budeme fragmentizovat. 6.10 naše instalace na téma fragmenty a milostný obraz. 13.-14.10 divadelní INSTALACE v samotné INSTALACI. Obě události v Karlínských kasárnách.

31. 08. 2017

Spitfire Company slaví 10 let existence!

Spitfire Company slaví 10 let existence a projekt Konec --- člověka / Doba z druhé ruky bude jejím dosud největším počinem. Na jevišti se setkají současní i bývalí členové skupiny, hudbu píše skladatel a dirigent Jan Kučera, masky navrhuje sochařka Paulina Skavova, zvukový design tvoří Martin Tvrdý. Nenechte si tuto událost ujít!

07. 06. 2017

Fragmenty milostných obrazů na Festivalu Nultý bod 2017

Nové představení Fragmenty milostných obrazů budeme uvádět v rámci Mezinárodního festivalu Nultý bod v Divadle v Celetné. Poslední možnost vzhlédnout představení před novouu divadelní sezonou. Celý program festivalu na www.nultybod.cz.