cz
en
09. 01. 2018

Constellations II. Time for Sharing

Spitfire Company zkouší nové představení Constellations II. Time for Sharing. V lednu je na rezidenci v Cirqueonu, následně pokračuje na rezidenci v Ufa Fabrik v Berlíně a zkoušecí proces zakončuje v holandském Tilburgu. Premiéra představení se uskuteční 12. a 13. března v Divadle Ponec v Praze.

23. 10. 2017

SPITFIRE COMPANY HLEDÁ POSILU DO TÝMU - STAGE MANAGER

Spitfire Company hledá šikovného a motivovaného člověka na pozici STAGE MANAGER, který bude zodpovědný za údržbu, převozy, vykládky a nakládky stávajících i nově vznikajících scén k jednotlivým inscenacím a k jejich realizaci. Jeho náplní práce bude také pravidelná údržba skladu a scén, které jsou v něm uskladněny, koordinace pomocníků a zajištění dopravy pro převoz scén k realizaci hraní v Praze, regionech i v zahraničí. Dále bude mít na starosti technickou komunikaci jednotlivých hraní v ČR i zahraničí.

Stage manager úzce spolupracuje a komunikuje s výkonnou produkcí a uměleckým šéfem souboru.

Požadujeme:

-samostatnost, spolehlivost, proaktivnost, manuální zručnost, komunikativnost, kreativní přístup, vynalézavost

-časovou flexibilitu

-znalost AJ slovem i písmem

-řidičský průkaz

-zkušenosti z oblasti divadelní scénografie výhodou

Očekáváme:

Nástup od 1.12.2017

Nabízíme:

-zajímavou práci v divadelním prostředí

-práci v rozsahu cca 0,5 úvazku na ŽL,

-zajímavé finanční ohodnocení

-flexibilní pracovní dobu

V případě zájmu nám zašlete vaše CV do 15.11. 2017 na adresu repicka@spitfirecompany.cz. 

18. 09. 2017

Spitfajři na festivalu 4+4 DNY V POHYBU

Spitfajři poprvé na festivalu 4+4 DNY V POHYBU. A budeme fragmentizovat. 6.10 naše instalace na téma fragmenty a milostný obraz. 13.-14.10 divadelní INSTALACE v samotné INSTALACI. Obě události v Karlínských kasárnách.

31. 08. 2017

Spitfire Company slaví 10 let existence!

Spitfire Company slaví 10 let existence a projekt Konec --- člověka / Doba z druhé ruky bude jejím dosud největším počinem. Na jevišti se setkají současní i bývalí členové skupiny, hudbu píše skladatel a dirigent Jan Kučera, masky navrhuje sochařka Paulina Skavova, zvukový design tvoří Martin Tvrdý. Nenechte si tuto událost ujít!

07. 06. 2017

Fragmenty milostných obrazů na Festivalu Nultý bod 2017

Nové představení Fragmenty milostných obrazů budeme uvádět v rámci Mezinárodního festivalu Nultý bod v Divadle v Celetné. Poslední možnost vzhlédnout představení před novouu divadelní sezonou. Celý program festivalu na www.nultybod.cz.