cz
en

TRAFFIC DANCE SHOW

V jediném uměleckém úsilí se prolíná několik současných uměleckých trendů: site-specific (oživování veřejných prostranství, oživování místa a jeho genia loci), divadelní tvar pouličního představeni, taneční a hudební show podobné americkým muzikálovým produkcím, vizuální složka street artu. Dominanta celého projektu je však v samotném pojízdném vehiclu. Jedná se o sen několika lidí, již ze starého hasičského auta patřící již mezi veterány udělali plně funkční, pojízdnou divadelně-hudební scénu.

"Podtitul je 'Join the Revolution', připoj se k revoluci, což reflektuje, co se děje ve světě dneska, ale zároveň to může být taková naše vnitřní, osobní revoluce, být schopný změny, osvobodit se, reflektovat, reagovat, nezůstat ve stádu," Miřenka Čechová.

Hrají: Miřenka Čechová, Markéta Vacovská, Jindřiška Křivánková, Robert Janč, Roman Horák / Režie: Petr Boháč / Choreografie: Cécile Da Costa, Miřenka Čechová / Hudba: Matouš Hekela, Jan Kučera, Cocotte Minute / Light design: Martin Špetlík / Produkce: Aneta Kafková a Martin Poddaný / Scéna a kostýmy: Paulina Skavová / Hudedníci: Marek Macháček, Jan Kasal, Jan Horváth, Miloslav Fajt, Matouš Hekela